Pískování skla

Pískování skla
Pískování skla – je nanášení vyobrazení na libovolný skleněný povrch pomocí chemického reagentu. Pískování skla se liší od ostatních způsobů zvláště vysokou odolností vůči otěru – zobrazení „je věčné“, je nesmyvatelné a nedá se seškrabat. Matný povrch, vytvořený procesem pískování má jemnozrnnou „hedvábnou“ strukturu, na které nejsou zanechány mastné otisky prstů. Tato metoda nanášení umožňuje nanášet vyobrazení po celém povrchu předmětu.

Chemické pískování skla je vizuálně analogické s uměleckou rytinou na povrchu. Oblast použití uměleckého pískování je velmi široká. Jsme schopni realizovat pro Vás nanesení obrázku, loga, nápisu na skleněný povrch: sklenice, skleněné poháry, zrcadla, vázy ...... . Výrobky ze skla mohou mít libovolnou formu a rozměry.

Nabízíme Vám následující:

  • podnikatelské suvenýry (nanesení zobrazení, loga, nápisů na Vaše nebo naše skleněné nádoby, kovové předměty – příbory, nože, plakety, aj., plasty); podmínkou je lesklý a hladký povrch;
  • prestižní dárky (nanesení zobrazení, loga, nápisů na speciálně připravené formy předmětů);
  • dárky pro všechny, při všech příležitostech (nanesení zobrazení, loga, nápisů na láhve, sklenice, šampusové sklenice, číše)
  • interiérové prvky (nanesení zobrazení, loga, nápisů na zrcadlech, na výplňových sklech do dveří, na skleněných přepážkách, na sklech vitrín).

 

       
       
       
       

Kontakty

PÍSKOVÁNÍ SKLA
Pavel Vlasák

Dračí 14 - Fojtka
463 22 Mníšek u Liberce

Tel./fax: +420 482 725 920
Mobil:     +420 604 731 008

e-mail: fojtka@seznam.cz

STROJNÍ VÝŠIVKY
Jana Baruselová

Fojtka 99
463 22 Mníšek u Liberce

Mobil: +420 731 958 258

e-mail: j.barusel@seznam.cz

Aktuality

DUHOVNÍK

Duhovník - odkaz

^